Тристороння контактна група із мирного врегулювання конфлікту на Донбасі слідом за Золотим погодила дату розведення сил у Петрівському.

Про це за результатами зустрічі в Мінську у вівторок, 29 жовтня, в Facebook повідомила прессекретарка представника України, другого президента Леоніда Кучми Дарка Оліфер.

“Сьогодні Тристороння контактна група отримала інформацію про початок розведення сил і засобів на ділянці в районі населеного пункту Золоте. Відповідно до Рамкового рішення ТКГ від 2016 року наступним кроком має стати розведення сил і засобів на ділянці в районі н.п. Петрівське – за 7-денного дотримання режиму тиші”, – написала вона.Оліфер додала, що за межами цих ділянок безпекова ситуація залишається напруженою.

“Безперешкодний доступ СММ ОБСЄ до всієї території України вказаний у мандат місії і ми вимагаємо забезпечення допуску патрулів СММ до всієї території ОРДЛО”, – підкреслила вона.

Оліфер також розповіла про результати переговорів окремих підрозділів. Зокрема, в гуманітарній підгрупі робота зосереджена на звільненні утримуваних осіб.