Можна вважати політичний сезон відкритим. Заступник голови фракції “Слуга народу” Микола Тищенко намагався стягнути з парламентської трибуни позафракційного депутата Гео Лероса.

Це сталося під час виступу Лероса, під час якого він критикував діяльність Офісу президента. Тищенко підійшов до трибуни й намагався вивести Лероса з-за трибуни. На підтримку Лероса підійшли депутати з різних фракцій парламенту

Голова ВР Дмитро Разумков закликав Тищенка відійти від трибуни. Спікер зазначив, що якщо Лерос буде “щось погане казати”, то він припинить його виступ.

Разумков також зауважив, що такі методи є неприйнятними для народних депутатів.

Також із сесійної зали на адресу Тищенка лунали вигуки: “Микола ти не правий!”.

Разумков оголосив перерву на 15 хвилин, але відразу скасував її, і парламент продовжив розгляд звіту Тимчасової слідчої комісії щодо роботи “Укрзалізниці”.

Лерос завершив свій виступ за трибуною.

До слова, це не перша сутичка між депутатами у Раді. Нагадаємо, що 17 червня депутат від “Слуги народу” Микита Потураєв спровокував перепалку біля трибуни. Тоді ж у сутичках активну участь брали нардепи Микола Тищенко та Ілля Кива. Кива також засвітився й у конфлікті зі “слугою” Андрієм Мотовилівцем, під час якого член ОПЗЖ нібито викрикував, що буде їсти свого опонента.

Цього тижня Верховна Рада вийшла з канікул й розпочала новий політичний сезон. 8 вересня депутати ухвалили ключовий закон про біткоїн і відмовилися просити у США для України статус основного союзника поза НАТО.