Незважаючи на те, що начебто з цінами за тарифами уже по суті розібралися, влада знизила ціни на газ і встановили граничний тариф, але люди продовжують влаштовувати протести і виходити на вулиці.

А в ОП тим часом шукають способи збити хвилю протестів і негативу в Мережі і ЗМІ.

Як повідомляє тг-канал “Резидент”, Кирило Тимошенко отримав вказівку жорстко натиснути на регіональну владу, основна вимога: зупинити голосування обласних рад проти тарифів і купірувати протести будь-яким способом. Про це каналу стало відомо з власних джерел.

“Регіональні ЗМІ повинні припинити трансляцію тарифного майдану, а функціонери повинні піддані тиску з боку силовиків”, – йдеться в повідомленні.

Такої ж думки і тг-канал “Легітимний”:

“Наше джерело повідомляє, що Офіс Президента веде торги з різними політичними гравцями про їх нейтралітет по тарифному кейсу. Завдання ОП« заглушити »зраду і вивести в топ меседж про зниження тарифів на 30% (хоча підняли тарифи на 70%, але знизили всього на 30% і тепер вселяють масам, що це перемога).

Як повідомляє джерело, з багатьма політичними гравцями вже кулуарно домовилися і вони почали поступово відходити від розгойдування тарифного кейсу.

Як пояснює джерело, Юлія Тимошенко також вирішила встигнути увійти в гру і зараз щільно може зайняти тарифний кейс своїми активістами. Заходить поки в легкій формі з мінімальними витратами через медіа активність. Якщо ОП не дасть те, що хоче ЮВТ, то вона зайде щільно в цей кейс.

Тарифний кейс зараз продовжує качати Шарій, але проти нього використовують улюблену схему, що це «рука кремля».
Джерело вказує, що деякі функціонери Офісу Президента помилково думають, що тарифний кейс почав здуватися і їм вдалося його купірувати.

У висновку джерело вказав, що друга хвиля «тарифної зради» очікується на початку лютого. Тоді очікується, що протести можуть знайти більш масштабний характер “.