Конфлікт проявився на Погоджувальній раді ВР — обговорювався турборежим голосування по закону про деолігархізацію.

Про це повідомляє Telegraf.

За даними джерел видання, Разумков вже не всіх влаштовує в парламенті на цій посаді.

Також повідомляється, що в Офісі президента мають намір відправити спікера у відставку. 

Як стверджує “Дзеркало тижня”, “Слуги народу” не приховують наявності конфлікту зі спікером. В ефірі одного з телеканалів відбулася словесна перепалка глави фракції Давида Арахамії, першого віцеспікера Руслана Стефанчука і самого Разумкова. Арахамія заявив, що своїми діями спікер парламенту намагається збити законопроєкт на користь олігархів, а Разумков поцікавився, чому його не запросили на засідання профільного комітету, де розглядалися правки до другого читання законопроєкту про олігархів.

Конфлікт продовжився на Погоджувальній раді перед новим пленарним тижнем. Глава партії Олександр Корнієнко запропонував включити законопроєкт №5599 (деолігархізація) разом з проєктом закону № 5600 (податковий) до порядку сесійного тижня, а також скоротити терміни розгляду шляхом застосування спецпроцедури, згідно 119-ї статті Регламенту, яка дозволяє розглядати законопроєкти не по правкам, а за статтями. У відповідь Разумков вказав, що застосувати цю процедуру можливо тільки шляхом голосування в сесійній залі.

Фінальною крапкою конфлікту зі спікером для Зеленського стала протидія законопроєкту про олігархів, який був проголосований депутатами напередодні й у відсутності Разумкова — засідання сесії вів Стефанчук.