Втрача авторитету Путіним призведе до різкого падіння його рейтингу. Політик панічно боїться такої ситуації.

Президент РФ Володимир Путін стурбований рейтингом свого впливу всередині країни. Таку думку в ефірі авторської програми Олени Трибушної “Перші особи” на 24 каналі висловив російський опозиційний політик Лев Шлосберг.

Згідно слів Шлосберга, достеменно нікому не відомо чи має Путін план, ця інформація відома лише главі Кремля. Водночас він ніколи б не зробив щось таке, що могло б призвести до падіння рейтингу.

“Я впевнений, що Путін боїться військових втрат”, – наголосив Шлосберг.

Політик пояснив, що популярності будь-якого президента шкодять масові втрати. І Путін не вийняток. Навіть найвпливовішому очільнику держави війна на потрібна.

“Путін – класичний політик-популіст. Він робить в економіці, політиці, громадській сфері тільки те, що сприяє підвищенню його популярності. Зокрема вгадує пострадянські та прорадянські настрої”, – зауважив Шлосберг.

Він навів приклад, коли за Путіна повернули радянський, фактично сталінський, гімн.

“Це була знакова подія, яка відбулась після приходу Путіна до влади”, – сказав Шлосберг.

Після того, як Путіна обрали президентом Росії, новим офіційним гімном затвердили редакцію “Росія, велика наша держава”, який базується на радянському варіанті.

Нагадаємо, що станом на грудень 2021 року, рейтинг Путіна впав до 32%. Це – найнижчий показник від 2014 року. Тоді після окупації Росією Криму рейтинг глави Кремля піднявся із 65% до 86%.

Електоральні рейтинги політичних партій серед росіян – стабільні, за винятком “Єдиної Росії”, популярність якої, у порівнянні із жовтнем, впала на 3%.