Сьогодні з критикою закону про олігархів виступив голова фракції «Голос» у Верховній раді Ярослав Железняк.

У ефірі «Україна24» він що цікаво не розпочав вже відому байку про порушення конституції, вигадавши нову нішу заявив, що цей закон суперечить європейському курсу України й більше нагадує шлях Росії та Білорусі.

«Ми точно не підемо європейським шляхом. Саме, до речі, для того, щоб у нас була якась нормальна відповідь, чи це відповідає європейському духу, практикам і праву, ми знайшли нормальний вихід. Ми відправили на Венеційську комісію. І зараз треба почекати всього два місяці, щоб отримати від європейців відповідь», – додав Железняк.

А його побратим за політсилою Рахманін вирішив не вигадувати нового й лише тягнув вже знайому лямку конституційності.

«В народі цей законопроєкт більш відомий як «закон про олігархів». Я був єдиним з присутніх на засіданні членів комітетів, хто проголосував проти такого рішення. Законопроєкт, на мій погляд, рясніє порушеннями Конституції. Нещодавно він скерований до Венеційської комісії. Рекомендації ВК не є зобов’язальними, але не дочекатися висновків комісії було б дивно, нелогічно й політично не зважено. Особливо на тлі постійних мантр про відданість європейським цінностям. І з урахуванням того, що до «венеційців» ще доведеться неодноразово звертатися»

Нагадаємо, що на цей момент вже чотири з п’яти парламентських фракцій намагаються протидіяти проєкту закону про олігархів, що лише зайвий раз показує справжні настрої, які панують у Верховній Раді України.