Президент України Володимир Зеленський відправив у відставку заступника голови Антимонопольного комітету Наталію Буроменську. Вона займала цю посаду більше одного року.

22 жовтня Зеленський видав указ про звільнення Буроменської. У повідомленні на сайті президента сказано:

Звільнити Буроменську Наталію Любомирівну з посади заступника глави Антимонопольного комітету України – державного уповноваженого відповідно до поданої заяви
Наталія Буроменська займала посаду державного уповноваженого в Антимонопольному комітеті з літа 2020 року. Тоді вона замінила на цій посаді Ніну Сидоренко, яка також була звільнена указом Зеленського.

Раніше Верховний Суд України обрав нового голову.

Пленум Верховного Суду України таємним голосуванням обрав Всеволода Князєва новим головою. На даний момент він обіймає посаду секретаря Великої палати ВСУ.

Всеволод Князєв набрав 98 голосів із 169 можливих. 49 суддів проголосували за Володимира Погребняка та 7 за Олега Ткачука. 9 суддів нікого не підтримали, 5 бюлетенів визнали недійсними та ще одна людина не голосувала.

Князєв навчався у Миколаївському гуманітарному інституті Українського державного морського технічного університету. У 2001 році отримав право займатися адвокатською діяльністю. З 2013 року почав працювати суддею. А у 2015 році став головою Миколаївського окружного адміністративного суду. Зараз він працює секретарем Великої палати ВСУ, а його головою стане з 1 грудня 2021 року, коли закінчиться каденція попереднього голови.