Де купити фотокнигу за доступною вартістю?

Хочете зробити оригінальний подарунок на День Народження родичу або колезі по роботі? Тоді вам необхідно купити фотокнигу в цифровій друкарні FotoMe. Цей виріб допоможе зберегти приємні спогади про проведені заходи, важливі сімейні події і різноманітні поїздки. Поліграфічний шедевр відрізняється довговічністю, практичністю, презентабельним зовнішнім виглядом, тривалим терміном служби, зручністю експлуатації, можливістю використання різних форматів і фонів.

Сайт пропонує клієнтам недорого купити фотокнигу і розмістити в ній улюблені знімки з:

  • дитячого або шкільного випускного;
  • ювілею;
  • туристичної подорожі;
  • дня Народження дитини;
  • корпоративної вечірки;
  • весільного торжества;
  • річного вікенду;
  • Нового року.

Особливості створення індивідуального подарунка

Наявність спеціального онлайн конструктора дозволяє клієнтам сервісу власноруч розробити унікальний виріб. Завдяки наявності різних інструкцій, вбудований редактор досить простий в управлінні. На першому етапі розробки фотокниги підберіть цікавий вид шаблону і завантажте знімки з вінчестера. Після чого займіться розміщенням фотографій і їх редагуванням в разі потреби. Далі слід визначитися з вибором портретного, альбомного або квадратного формату.

Будь-який бажаючий може купити фотокнигу в FotoMe і доповнити нею інтер'єр домашнього або офісного приміщення. Реєстрація на сайті дозволить вам наступного разу придбати товари з 10% -ою знижкою від ціни. Збірка і друк товарів здійснюються із застосуванням перевірених матеріалів, що випускаються провідними виробниками. Створений обліковий запис дає можливість накопичувати бонусні бали, для використання їх протягом шестимісячного періоду.

Яка вартість замовлення продукції?

При виготовленні виробів досвідчені співробітники сервісу використовують інноваційне поліграфічне обладнання, що забезпечує фотографіям високий рівень яскравості, контрастності і чіткості. У компанії FotoMe можна купити фотокнигу за лояльною ціною. Професіонали цифрової друкарні власноруч перевіряють якість кожної друкованої сторінки. Транспортна компанія «Нова Пошта» забезпечить оперативну доставку товарів в будь-який населений пункт України.

Купуйте ексклюзивний поліграфічний шедевр і переглядайте фотографії всією сім'єю!