Володимир путін, як будь-який лідер з диктаторськими характеристиками, хоче жити і правити вічно. В росії вживають безпрецедентні заходи для збереження його здоров’я – карантин, постійний супровід медиків, зведення особистих зустрічей до мінімуму.

Західні ЗМІ провели ретельний аналіз невербальних сигналів та жестів Володимира Путіна під час інтерв’ю американському журналісту Такеру Карлсону, звернувши увагу на дивну поведінку глави Кремля.

Російський президент під час інтерв’ю дуже дивно поводився, видаючи не лише проблеми з фізичним, а й з психологічним здоров’ям. Журналісти німецького видання Більд опублікували фрагмент відео, на якому Путін постійно знімає та одягає наручний годинник, розминає зап’ястя і навіть поправляє обома руками ліву ногу, яка мимоволі відійшла убік.

Журналісти зазначають, що деменція мозку може бути лише малою частиною проблем Путіна зі здоров’ям. Достовірно відомо, що після падіння з коня у 2012 році стан здоров’я Путіна погіршився, у нього почалися проблеми із нижніми кінцівками та хребтом.

У соціальних мережах також зазначають, що Путін вкрай рідко дає інтерв’ю західним журналістам, які не піддаються цензурі Кремля. Зазвичай такі моменти кремлівські ЗМІ вирізують і ретельно маскують, створюючи образ «здорового та вічно молодого» Путіна.

Нагадаємо, раніше британські журналісти отримали розвіддані, в яких йдеться про те, що у голови Кремля, ймовірно, рак мозку.

Як зазначається, поведінка російського лідера на публіці та його зовнішній вигляд можуть вказувати на те, що Путін перебуває у тяжкому стані. Зокрема, на це вказує те, що він не може всидіти на місці, постійно перебирає пальцями та тримається за свій стіл і крісло.

Що цікаво, під час візиту до Росії глави КНДР Кім Чен Ина Путін увесь час совався на кріслі і притоптував ногою, не в змозі спокійно всидіти на одному місці, а пальці рук диктатора були міцно зчеплені, ніби він намагався приховати тремтіння.

«За словами експерта з поведінкової психології Джастіна Гаспаровича, у Путіна спостерігаються симптоми, схожі на симптоми тих, хто страждає від інсульту, мігрені, розсіяного склерозу або пухлини головного мозку», — йдеться в матеріалі.

Зазначимо, що про поганий стан здоровʼя Путіна почала активно говорити після повномасштабного вторгнення РФ до України. Але жодного офіційного підтвердження цієї інформації не було.

Додамо, колишній політтехнолог Кремля Ростислав Мурзагулов заявляв, що у російського лідера Володимира Путіна все ж підтвердили онкологічне захворювання. У поїздках його супроводжує профільний лікар.

«Я впевнений, що смерть Путіна не буде звичайною — в оточенні внуків, правнуків, з відчуттям виконаного обов’язку, засне спокійно і не прокинеться… Я думаю, що це не путінська історія. Я думаю, що та кількість огидних справ, які він накоїв в цьому житті, каже про те, що кінець буде. Стільком людям зіпсувати життя, стільком сім’ям організувати трагедії, стільки впливових людей принизити, образити, позбавити всього. Це великий талант. Людина все це зробила. Невже ви думаєте, що хоча б в однієї з цих людей не знайдеться рішучості робити те, що робили достойні люди у часи Гітлера?» — зазначив Мурзагулов.

На думку політтехнолога, знайдуться люди, які не «стрибатимуть на задніх лапках» перед лідером рф. Він додав, що Путін може, наприклад, повторити долю колишнього президента Слободана Мілошевича. Ймовірно, колись двигун його літака стане несправним, борт сяде в якійсь з «недружніх» країн, а Путін поїде в Гаагу.