Юлія Тимошенко засвітилася в компанії свого колишнього партнера по опозиції Арсенія Яценюка.

Два колишніх прем’єр-міністра України зустрілися на європейських просторах після зустрічі Тимошенко з новообраним президентом Європейської Комісії Урсулою фон дер Ляйен.

У мережі з’явилася фотографія, на якій Тимошенко і Яценюк сидять на низьких пуфиках один навпроти одного і про щось захоплено розмовляють.

Соцмережі тут же заговорили про можливий союз між двома політиками, з урахуванням того, що Тимошенко нещодавно заявила про перехід в опозицію до Володимира Зеленського. Багатьох збентежила історія Тимошенко і Яценюка, які пройшли шлях від партнерів по опозиції до несподіваного розриву, після якого і була сформована партія «Народний фронт».

Відзначимо, що Яценюк – не єдиний політик, з яким може об’єднатися Тимошенко в умовах, що склалися. Так раніше Олег Ляшко несподівано вирішив забути про колишні образи і вибачитися перед лідером «Батьківщини» Юлією Тимошенко.

Виступаючи в ефірі телеканалу «112 Україна», він прокоментував жарти президента про Юлію Володимирівну.

«Я в минулому допускав деякі висловлювання щодо Юлі, і шкодую досі. Коли емоції беруть гору, то іноді краще промовчати. Жінки заслуговують тільки пошани, навіть якщо вони – політичні опоненти. Я не думаю, що красиво і гідно для людини, який займає президентський пост, обговорювати фігуру свого політичного опонента, або як вони знущалися над картавістю Парубія … Це бумерангом може повернутися до тебе », – заявив політик.