Українські військові продовжують знищувати як живу силу ворога, так і його техніку. Мовиться про знищення тієї техніки, яку раніше з Мелітополя російські загарбники вивезли.

Про це розповів міський голова Мелітополя Іван Федоров під час телемарафону.

На території України ворога вже третій день поспіль наздоганяють нещастя. Якщо говорити про минулу добу, то вибухи у Мелітополі лунали кілька разів.

Спочатку їх чули об 04:00, а потім – об 15:00. Вибухали як ворожі склади з боєприпасами, так і їхня техніка. Зокрема та, яку ворог раніше перевіз з Мелітополя до Молочного лиману.

Що стосується вибухів об 15:00, то там почалася детонація. А це означає, що нашим військовим вдалося влучити у черговий склад з боєприпасами російських загарбників.

“Також слід зазначити, що після вибухів місцеві мешканці бачили, як виїжджала зруйнована та робоча військова техніка”, – додав Федоров.

Нагадаємо, що в Мелітополі успішно працюють не лише наші військові, а й місцеві партизани. Напередодні їм вдалося підірвати колію, якою користувалися російські загарбники. У росіян на фоні цього почалась істерика.

Адже внаслідок вибуху пошкоджені приймально-відправний шлях, розміщення чергової станції. Крім того, понищено 25 шпал, а також сама колія.

Одні почали бідкатися на недолугість власного ж війська. Інші ж звинувачували вище керівництво у провалах. Але були й ті, хто вважає винним у всьому диктатора путіна.