Президент Хорватії також акцентував, що всіма силами перешкоджатиме будь-якому залученню Хорватії до конфлікту між РФ і Україною. 

Україні немає місця в НАТО, – таку заяву зробив Президент Хорватії Зоран Міланович.

Також він назвав Україну “одною з найкорумпованіших країн”, заявив, що ЄС нам нічого не дав і підсумував, що у разі ескалації ситуації в Україні, Хорватія “відступатиме до останнього солдата”.

Коли Україна змінила владу, тоді цей рух, який не був демократичним, був переворотом, під час якого було вбито 50 людей. Історія була така – Україна йде на Захід, нічого не питаючи у Росії, в ЄС на неї чекають молочні ріки – кисельні береги. Україна досі залишається однією з найбільш корумпованих країн, ЄС нічого Україні не дав, – сказав він.

Зазначимо, що раніше президент Хорватії розкритикував свого прем’єра за візит до України, за що отримав різку відповідь від Зеленського.

Якби понад сто тисяч військових стояли на кордоні з Хорватією, президент Міланович назвав би візит прем’єр-міністра України до Загреба не “шарлатанством”, а виявом солідарності та дружби, – написав глава держави у Twitter.

І так, Мілановича оперативно внесли в базу Миротворця як “антиукраїнського пропагандиста”.