Військовий Павло Якимчук, перебуваючи на реабілітації у Польщі після важкого поранення під Херсоном, вирішив пожартувати над ухилянтами, які незаконно виїхали з України, і записав відео, де, здавалося б, роздає повістки у Варшаві.

У ексклюзивному коментарі для ЗМІ він пояснив мотиви свого вчинку.

Відео швидко набрало популярності, здобувши понад 70 мільйонів переглядів, переважна більшість з яких відбулася в Російській Федерації. 12 мільйонів переглядів було здійснено через українські телеграм-канали.

«Моя мотивація для створення цього відео полягала в тому, щоб посміятися з тих, хто виїхав з України, заплативши великі гроші. Я хотів, щоб вони не відчували себе безпечно в Європі… Я знайду спосіб, щоб не дати їм спокою, і буду робити все можливе, щоб налякати їх», — пояснив військовий.

Варто згадати, що у мережі поширилося відео, де військовий просить українця залишити територію Польщі і повернутися до України.

Цей ролик розповсюдили різні телеграм-канали, включаючи російські пропагандистські.

«Подивіться, що тут відбувається! ТЦК вже у Варшаві», — каже автор відео.

У коментарях під роликом зі своїми заявами «налетіли» боти та обурені українці. Російські засоби масової інформації також з радістю оприлюднили запис.

Виявилося, що відео було розіграшем, спланованим українським військовим та його другом, щоб змусити ухилянтів, які виїхали з України під час війни, трохи занервувати.

«Мене звати Павло, і я особисто зняв це відео «ТЦК у Варшаві». Я вирішив почекати на свого старого друга, коли прибув на реабілітацію після важкого поранення, і заскочити з розіграшем, щоб трошки пожартувати над ухилянтами, які виїхали за кордон, платячи при цьому гроші тим же ТЦКшникам», — розповів військовий український військовий.