Питання виходу з парламентської фракції “Слуга народу” після виключення зі складу монобільшості нардепа Олександра Дубінського у групі нардепів – членів цієї фракції, наближених до бізнесмена Ігоря Коломойського, не порушували, пише “Бабель”.

Народні депутати “Слуги народу”, які є наближеними до бізнесмена Ігоря Коломойського, не мають планів покидати монобільшості через виключення з її складу нардепа Олександра Дубінського.

Про це повідомило видання “Бабель”  1 лютого, з посиланням на свої джерела у “групі Коломойського” у фракції.

Спираючись на дані співрозмовника журналістів, після виключення Дубінського ідей або пропозицій про вихід у групі так і не озвучувалось.

“Поки про це говорять тільки журналісти. Глобально в цьому немає сенсу, тому що навіщо? Якщо розвалиться монобільшість, то що далі? Дострокові вибори? А кому вони вигідні? Щоб провести туди більше “своїх”, [Коломойському] потрібно створити нову партію і розкрутити її, а для цього мало часу і ризиковано. Мажоритарки по новому закону не буде, а значить, провести людей по округах не вийде”, – сказав він.

Дивлячись на оцінку “Бабеля”, у “групі Коломойського” в монобільшості приблизно 30 нардепів.

На вчорашньому засіданні фракції “Слуга народу”, на якому Давид Арахамія, голова фракції, оголосив результати голосування з питання про виключення Дубінського зі складу монобільшості. Він запевнив, що “за” проголосувало 198 із 246 членів фракції , тобто 80,5%, “проти” було 29 депутатів, 19 із них так і не визначилися.

Сам же Дубінський сказав, що рішення про  його виключення призведе до розпаду фракції, але після голосування закликав нардепів, які підтримали його, не покидати складу монобільшості.