Російський наступ в напрямку Попасної застопорився.

У Міноборони Великої Британії вважають, що росіяни й далі планують відрізати район Сєвєродонецька з півночі та півдня.

Російський наступ у попаснянському напрямку застопорився протягом останнього тижня після досягнення успіху в цьому районі протягом травня.

Про це повідомляє британська розвідка.

Протягом вихідних українські захисники відбили частину Сєвєродонецька в Луганській області. Втім, російські війська, ймовірно, продовжують окупувати східні райони міста.

 Розвідка Міністерства оборони Великої Британії також підкреслює, що поновлення важких артилерійських обстрілів в районі Ізюма свідчить про плани росіян докласти нових зусиль на просуванні у північному напрямку. У Міноборони Сполученого Королівства зазначають:

«Росії майже напевно потрібно домогтися прориву хоча б на одному з цих напрямків, щоб перетворити тактичні досягнення на успіх на оперативному рівні й просунутися до своєї політичної мети з контролю над усією Донецькою областю».

Зазначимо, що британська розвідка назвала новий напрямок удару російських військ на Донбасі.

Російські війська не змогли просунутися в районі Сєвєродонецька та Попасної. Новим напрямком удару може стати Ізюм.

Про це повідомляє Міноборони Великобританії в Twitter.

Більш розлогий план Росії, ймовірно, як і раніше полягає в тому, щоб відрізати район Сєвєродонецька як з півночі, так і з півдня.

Росія домоглася успіхів на південному, попаснянському напрямку протягом травня, але її просування в цьому районі застопорилося минулого тижня.

“Повідомлення про важкі артилерійські обстріли в районі Ізюма свідчать про те, що Росія готується відновити дії на північному напрямку”, – вважають в Міноборони Британії.

Росії майже напевно буде потрібно домогтися прориву хоча б на одному з цих напрямків, щоб перетворити тактичні досягнення в успіх на оперативному рівні і просунутися до своєї політичної мети з контролю над усією Донецькою областю, відзначають в британській розвідці.

Нагадаємо, за даними Міноборони Британії, Росія за 100 днів війни не досягла жодної стратегічної мети.