Ще раз переосмислив вчорашній день і в черговий раз переконався в тому що ми правильно розуміємо розклад, – пише на своїй сторінці у Фейсбук екснардеп Семен Семенченко.

Будь-які протести зараз каналізуються за допомогою Порошенка. Вийшов під ОП щоб висловити незгоду? Отримай сивочолого зі своїм пересувним ансамблем. Ну або його адептів в крайньому випадку. Всi в шоколаді – Єрмак отримує каналізацію вуличних протестів в припорошене русло, Порошенко має передвиборчу імітацію замість реальних посадок, питання реальної альтернативи їм обом постійно змивається потоками бруду і трешу. Причому і зелений і коричневий фактично в різний час робили одне і теж. Домовлялися з агресором.

За що зараз один одного «критикують». Одні за минуле інші за сьогодення. А справа робиться. З цієї ж причини не доводиться до суду Іловайськ. Можна було б сумніватися в щирості Богдана з приводу зустрічей Єрмака і Порошенка але все разом складається в ялинку. Нажаль.

В іншому пості ж Семенченко зазначає:

Почитав як армія мережевих тролів і продажних «лідерів думок» виправдовує Порошенка у справі «спільних інспекцій з окупантом». Ну дуже хочеться показати що він свого часу робив щось інше ніж зараз Зеленський. Не так ганебно типу. Деякі аргументи дуже цікаві. Наприклад що «раніше» інспекції проводилися «на території бойовиків», а зараз планувалися «на нашій території». З якого переляку «порохобраття» нарізали окупантам «свою територію» не пояснюється. Інші аргументи розповідають нам що «тоді» було не «зараз». Мовляв, тоді ми дулю в кишені тримали і взагалі тоді мета була «максимально зупинити бойові дії». Дивно. Ми з хлопцями взагалі то йшли тоді на фронт з метою максимально швидко звільнити рідну Землю. А «он воно як Міхалич» виявляється.

І те й інше пояснення – розраховане на дегенератів. Оскільки основна шкода від цих «інспекцій»- легалізація російських найманців в очах міжнародної спільноти як окремого суб’єкта. Ну і деморалізація української армії. А на якій території проводяться ці спільні інспекції – різниці немає. Вона вся українська. І якщо якась порохомр*зь цього не розуміє то це тільки доводить що різниця між моск*вськими вош*мі і українс*кими гн*дами тільки в кольорі вишиванки. А на Україну – плювати. Тому що своя кишеня і доступ до годівниці важливіше.

Бережіть свій розум люди. Це те що відрізняє вас і від клієнтели Петена і від клієнтели Медведчука. Так переможемо!