Народний депутат України Олександр Онищенко розповів "Стране" про свої плани повернутися в Україну незабаром.

"Так, я планую повернутися. І скоро. Готуюся. З'їздив на тренування. Погладив сорочку. Відправив листа антикорупційним прокурорам. Готуюся розповісти про корупцію Петі. Готуюся до чесного суду. Що змінилося за три роки? Нічого, крім надії на справедливий суд. І час. Час показав, що "газова справа" – пуста. Оскільки через п'ять років, все, що встигли зробити прокурори – передати документи в суд ", – заявив він.

Онищенко підкреслив, що правильно зробив, що поїхав. За його словами, до останнього часу у нього не було шансу ні на що.

"Порошенко тиснув на суди, він керував судами, погрожував і платив суддям. Я не шкодую, що почав викривати і розповідати правду про цього злодія. Перше, що трапилося після того, як я дав"інтерв'ю (про те, як президент купує голосування в Раді), вийшли на прес-конференцію ручні клоуни президента – генпрокурор Луценко і глава СБУ Грицак. Перший звинуватив мене в сепаратизмі, другий – в державній зраді. і понеслося. Я почав захищатися. Потім до мене прислали переговірників з допумови – мочити майбутнього кандидата в президенти Юлію Тимошенко. Була  ще низка безглуздих гінців з порожніми деклараціями ", – розповів нардеп.

На його думку, він зробив непростий вибір, і вирішив "не грати за їх за правилами".

"Напевно з усіх рішень в житті, це – було найправильнішим. Незважаючи на купу клопотів, витрат і екстрадиційних судів. Де б я зараз був, якби не став захищатися? Якби не вийшов в публічну площину? Якби не боровся? Я радий, що прийняв саме таке рішення. і що за три роки ніхто не зміг мене переламати, переконати і зіштовхнути з наміченого шляху. Я приїду, щоб довести розпочате до кінця ", – резюмував Онищенко.