Прем’єр-міністр Денис Шмигаль провів зустріч з міністром закордонних справ Канади Мелані Жолі, на якій зазначив, що розраховує на продуктивний діалог з Канадою щодо розширення Угоди про вільну торгівлю, про це він зазначив у повідомленні у Twitter.

Міністр закордонних справ Канади Мелані Жолі перебуває 17-18 січня в Україні з візитом на запрошення міністра закордонних справ Дмитра Кулеби.

Радий зустріти в Києві очільницю МЗС Канади Мелані Жолі. Вдячний за цей важливий прояв підтримки та відкритість до зміцнення відносин між Україною та Канадою. Розраховуємо на продуктивний діалог щодо розширення Угоди про вільну торгівлю, – написав Шмигаль.

Глави української та канадської дипломатій проведуть переговори, ключовими темами яких стануть протидія російської агресії, консолідація подальших кроків зі стримування РФ, зміцнення безпекового сектору України.

Міністри обговорять актуальні питання двостороннього співробітництва України та Канади, зокрема в торговельній, економічній, освітній та візово-міграційній сферах.

Вона має відвідати канадські війська, які дислоковані в Україні, щоб підтримати місцевих військових.

Зосередження російських військ та техніки в Україні та навколо неї ставить під загрозу безпеку у всьому регіоні. Ці агресивні дії слід стримувати, – йдеться у заяві Жолі для ЗМІ.

Вона наголосила, що Канада працюватиме зі своїми міжнародними партнерами, щоб підтримувати заснований на правилах міжнародний порядок.