Маша відчула себе недобре під час пробіжки.

Дочка Олі Полякової, 14-річна Маша Полякова разом з мамою та молодшою ​​сестрою вирушила в Майамі. Але перед поїздкою дівчина встигла змінити імідж – вона підстриглася і вставила в ніс сережку.

Правда, швидше за все, це був тимчасовий пірсинг, адже кадри з колечком є ​​тільки на відео з новорічної вечірки, а вже на відео з США прикраса зникла. У Майамі з Машею трапилася неприємність – виникли раптові проблеми зі здоров’ям.

Про це вона розповіла в Instastories.

Маші стало недобре під час ранкової пробіжки з мамою. У неї виникли проблеми з органами дихання.

“Коротше, у мене стався трабл. Значить, я бігала, у мене схопило легені. У мене вже це було кілька разів, через що я потрапляла в швидку. Тому, поки мама бігає, я йду”, – пояснила дівчина, намагаючись віддихатися.

До речі, Оля відзначала, що в Майамі зранку на пробіжці можна зустріти чимало людей, які слідкують за своїм здоров’ям і бігають біля океану.

Маша вирішила прогулятися босоніж по берегу і прийти в себе. Потім вона приєдналася до мами на пляжі. До речі, Оля Полякова не втрималася і зробила кокетливе фото в купальнику.

Увечері дівчині явно стало краще і вона вирушила з подругою на прогулянку і не встояла перед спокусою сходити на шопінг. Маша поділилася кадрами зі своїми б’юті-новинками: мерехтливою ​​пудрою, палеткой тіней і прозорим блиском.