Нардеп Олександр Дубинський звинуватив Офіс Президента в спробі втручання в справи США, за що проти нього ввели санкції. Про це повідомляється в телеграм каналі PavlovskyNews.

Колишній «слуга народу» повідомив, що саме в ОП його просили взяти участь в прес-конференції з Деркачем і ініціювати створення тимчасової слідчої комісії ВР.

Як зазначив Дубинський, після його відмови, реєстрацію ТСК організував глава фракції Давид Арахамія і навіть простягнув її через регламентний комітет Ради.

«Я не маю відношення до публікації плівок Байдена і їх тиражування», – заявив політик, уточнивши, що тепер його звинувачують у зворотному.

У свою чергу Давид Арахамія відповів на звинувачення Олександра Дубинського.

За словами Давида Арахамія, після введення санкції Дубинський зіткнувся з низкою життєвих незручностей – йому навіть проблематично проводити фінансові операції, і зараз він звинувачує інших у тому, в чому сам винен.

“Він дійсно публічно висловлювався, відправляв листи в Конгрес”, – заявив Арахамія.

При цьому Арахамія не наважився судити, справедливо чи ні проти Дубинського ввели санкції.

“Він же розумний хлопець … Пройде деякий час і буде переоцінка того що відбувається”, – заявив Арахамія, назвавши малоймовірним сценарій повернення Дубинського в ряди “слуг народу”.