Народний депутат Олег Дунда розповів про завдання, які чекають нового мініста борони Олексія Резнікова .

Отже, головним завданням нового міністра оборони Олексія Резнікова має бути створення бази НАТО на території нашої країни. Крім цього, треба також значно поглибити співпрацю з головним союзником України – США.

Про це в ефірі телеканалу OBOZREVATEL розповів народний депутат від партії “Слуга народу” Олег Дунда.

“Якщо ми це виконаємо, ми убезпечимо насамперед себе від агресії РФ”, – підкреслив він.

За словами Дунди, практично упродовж усіх років незалежності України її головним стратегічним партнером є США. Зокрема, з цією країною було підписано низку угод про співпрацю.

“Завдання Резнікова – затягнути Сполучені Штати в тіснішу співпрацю з Україною і створити хоча б одну військову базу НАТО в Україні”, – підкреслив Дунда.

За його оцінками, термін, який має міністр на виконання цього завдання – “щонайменше півроку.

“Ми можемо назвати базу як завгодно – “центр розвідки”, “центр перекваліфікації” тощо, але якщо там буде, умовно, 200-300 солдатів НАТО, цього вже буде більш ніж достатньо, щоб убезпечити себе від агресії з боку РФ”, – впевнений нардеп.

“Ми не говоримо про те, що це швидко нам поверне Донбас. Але хоча б ми не матимемо ризиків просування агресора”, – зазначив він.

Дунда додав, що в межах співпраці з НАТО Україна могла б надавати країнам Європи власних військових для виконання ними завдань із оборони тієї чи іншої країни НАТО.