Олександр Мороз йде в Президенти. Саме таке рішення прийнято вчора, 11 грудня на засіданні Політичної ради «Соціалістичної партії Олександра Мороза».

Про це Олександр Олександрович заявив в ефірі політичного ток-шоу “Пульс” на телеканалі “112 Украина”.

Зокрема, усі члени партії одноголосно підтримали рішення рекомендувати з’їзду партії висунути Олександра Мороза кандидатом у Президенти України. Крім того, це єдина кандидатура, що буде висунута від соціалістів України, оскільки на засіданні прийнято рішення про спільну співпрацю на політичній арені з Соціалістичною партією (голова М.І.Садовий), окрім самозванців, які рейдерськи присвоїли собі це звання.

Також, сьогодні усі члени Політичної ради одноголосно підтримали за основу проект доповіді з’їзду та проект Декларації свободи і справедливості в Україні для створення єдиної лівоцентричної європейської політсили в державі.

Популярне: Від 200 гривень і вище: Вже з 1 грудня на українців чекає нове подорожчання

Вже на 12 січня 2019 року заплановано проведення VI позачергового З’їзду «Соціалістичної партії Олександра Мороза», до порядку денного якого внесено питання спільного кандидата в Президенти від соціалістів. Також, буде розглянуто та підтримано проект передвиборної програми кандидата в Президенти.

Олександр Мороз зазначив, що згода в Президенти – це реакція на ситуацію в державі. «Сьогодні наша країна гине в популізмі. Ситуація спонукає громадян залишати свою державу, сім’ї, шукати порятунку за кордоном.  Державне та суспільне майно розкрадається шаленими темпами, люди не бачать ніякої перспективи. Загострилася небезпека втрати держави взагалі. Усвідомлюючи жахливі наслідки того і прагнучи відновити державність, зберегти Україну, як суверенну, демократичну, правову і соціальну державу, я погодився з пропозицією для зїзду, – балотуватися в Президенти », – наголосив Олександр Мороз та додав, – «крім того, я зроблю все, щоб створити єдину лівоцентричну європейську платформу, що дасть перспективу відродження соціальної функції держави (і бізнесу теж), створити умови людям відстоювати свої соціальні права, витягти суспільство з тієї безнадії, в якій воно перебуває останні роки. Оскільки знаю, що жоден з існуючих кандидатів цього робити не буде, а лише, як завжди, обіцяти. Потрібно швидко встановити мир і будувати Європу в Україні, а не шукати її за межами Батьківщини».