Один з пасажирів літака, що розбився в Індонезії 29 жовтня літака Boeing 737 кілька хвилин до катастрофи надіслав своїй дружині відео, на якому знято процес посадки на борт лайнера.

Як повідомляє Insider, Пол Фердинанд Айорбаба надіслав дружині відеоролик в месенджері WhatsApp. Інчі Айорбаба побачила повідомлення в 6:30 ранку, після чого знову заснула, а вже менш ніж через хвилину після цього літак впав в море.

"Це був його останній контакт зі мною, його останнє повідомлення мені", – розповіла жінка індонезійському телебаченню.

Популярне: “Тепер позбавити людей субсидії буде складніше”: Юрист пояснила, що дає українцям нова заборона

На відео можна побачити, як Айорбаба знімає свій квиток і літак, на якому він полетить. Чоловік зафільмував також проходження через контроль в аеропорту, а також шлях до лайнера разом з іншими пасажирами.

Відео було знято приблизно за 35 хвилин до вильоту. Близько 09:00 ранку дружина Айорбаба побачила новина про катастрофу.

"Я знову переглянула відео. Я подивилася на квиток, який він показав на відео. Я почала розуміти, що він був в цьому літаку. Я дзвонила йому, писала повідомлення в WhatsApp, сподіваючись, що він не полетів, що щось змусило його скасувати поїздку, але відповіді не було", – розповіла Інчі.

Варто нагадати, що також стало відомо, що один з пасажирів лайнера встиг відправити дружині Селфі перед катастрофою.

Раніше були опубліковані списки пасажирів Boeing 737, що розбився в Індонезії. На борту літака перебував 189 осіб, в тому числі троє дітей, два пілоти і шість бортпровідників. Всі вони загинули.

<