Радник глави МВС Вадим Денисенко, говорячи про народного депутата Віктора Медведчука, зазначив, що той цього разу «нікуди не дінеться».

Про це радник міністра внутрішніх справ заявив в ефірі українських телеканалів.

«Якщо говорити про те, чи надійно він схований, – так, нікуди він не дінеться, цього разу йому не вдасться втекти, а минулого разу, я хотів би нагадати, йому вдалося втекти через те, що за певний час до вторгнення рф суддя зняв з нього браслет», – сказав він.

Відповідаючи на запитання щодо інформації від глави СБУ Івана Баканова про те, що раніше Медведчука нібито супроводжували якісь українські правоохоронці, після того, як він втік, Денисенко сказав, що він не має якоїсь іншої інформації, окрім тієї, яку раніше щодо цього видала СБУ.

Говорячи про те, що раніше одна з адвокатів Медведчука розповідала, що нардепу нібито надходили погрози, зокрема його життю, і що його перемістили в інше місце, і що вона перебувала на зв’язку з правоохоронними органами, радник глави МВС уточнив, що це була абсолютна неправда – що ніхто нікому не повідомляв, де перебуває Медведчук.

Як повідомлялося, 27 лютого стало відомо, що народний депутат Віктор Медведчук (парламентська фракція «Опозиційна платформа – За життя»), підозрюваний у державній зраді, втік з-під домашнього арешту.

12 квітня в результаті спецоперації, проведеної Службою безпеки України, його було затримано.

Президент Володимир Зеленський запропонував обміняти Медведчука на полонених росією українських військових.

Речник президента росії Дмитро Пєсков, коментуючи можливість обміну Медведчука, який є кумом володимира путіна, заявив, що той не є громадянином росії, а є іноземним політичним діячем. Водночас Пєсков сказав, що росія, «безперечно, слідкуватиме за долею Медведчука».

У свою чергу, Данілов закликав проросійських зрадників прийти до СБУ.

На території України, крім Віктора Медведчука, якого підозрюють у державній зраді, перебуває ще багато злочинців, які своїми діями сприяли приходу в нашу країну російських загарбників. Всім їм потрібно прийти до СБУ та дати покази. Адже їх все одно знайдуть і притягнуть до відповідальності.

«Якщо ми вважаємо, що на Медведчуку все закінчилось, то, на превеликий жаль, таких як Медведчук в нашій країні ще є. І ці люди привели сюди так звану «російську весну» у лютому місяці. Цих людей було доволі багато, ця система працювала на території нашої країни. Більше того, вони тут розгортали свій умовний російський табір і працювали відкрито майже з 2014 року, що є абсолютно неприпустимі речі. І сьогодні слідство буде з’ясовувати, в який спосіб відбувалося фінансування цих речей. Я можу сьогодні вже казати, що славнозвісна труба, яку забрали рішенням РНБО за дорученням Президента України, безпосередньо в цьому приймали участь і ті люди, які на цій трубі заробляли гроші, а потім їх конвертували в так звані російські канали Медведчука, які наративи російські розповсюджували, вони на сьогоднішній день ще знаходяться на території нашої країни. Є в них велике бажання втекти, але, я думаю, що в них це не вдасться», – заявив Данілов.

Він закликав проросійських зрадників самостійно йти до СБУ та давати покази.

«Фінансування тероризму, фінансування Донецького, Луганського терористичних угруповань, які вони створили, воно є абсолютно доведеним фактом, і тим людям треба розуміти, що їм треба самостійно йти в СБУ, здаватися і давати покази. Це люди, які відомі майже всій країні, це люди, які вели бізнес, і це є неприпустимі речі», – заявив Секретар РНБО.

Відповідаючи на питання щодо конкретних прізвищ, Данілов зазначив, що не може поки що їх назвати, однак запевнив, що всі ці люди будуть покарані.