У Тимчасовій слідчій комісії для розслідування просять народного депутата й експрезидента Петра Порошенка прийти до них на засідання і пояснити свої слова про санкціонування цієї операції у 2018 році.

ТСК, яка розслідує справу щодо “вагнерівцях” звернеться до СБУ з офіційним запитом

Його планують заслухати на наступному засіданні комісії, яке запланували на 16 липня на 14:00. Про це повідомила голова комісії Мар’яна Безугла в інтерв’ю на телеканалі Громадське.

Дуже сподіваюся, що попри всі ці політичні речі, ігнорування, відкликання тощо все-таки Петро Олексійович до нас прийде, витратить 10 хвилин часу і підтвердить або спростує свої слова, – заявила член комісії.

Безугла переконана, що Порошенко може допомогти визначити, чи була насправді така спецоперація, і все буде залежати “від усвідомленої позиції Петра Олексійовича”. Зокрема, раніше експрезидент заявляє, що операцію із затримання “вагнерівців” планували під час його президентства: “Я хочу наголосити, що ще наприкінці 2018 року тодішній верховний головнокомандувач Збройних сил України Петро Порошенко санкціонував проведення цієї операції”.