СБУ вже надала тисячам колоборантів чорні мітки і не збирається на цьому зупинятись. Цілями спецслужб стали всі, хто зрадив Україну і переховуються в РФ, в тому числі і колишній президент-утікач Янукович та його прем’єр Азаров.

До прикладу, ще з початку війни на Донбасі Василь Прозоров
став на сторону окупантів. Відтоді і став ціллю для українських спецслужб. Та не один він залишвся під прицілом наших служб. Таких як він тисячі , і як не дивно до цього списку входять і всім відомі зрадники Микола Азаров та Віктор Янукович.

Детальніше про це розповів військовий експерт, льотчик-інструктор та полковник ЗСУ в запасі Роман Світан.

Вдень 12 квітня у Москві підірвали автівку експрацівника СБУ та зрадника України Василя Прозорова. Момент з вибухом автомобіля потрапив на відео. Внаслідок інциденту колаборант отримав травми, його госпіталізували.

«З 2014 року він вступив у зв’язок з російською ФСБ, як і багато інших спецслужбістів. Просто є надто яскраві особистості з цих колаборантів, які за останній час дуже активізувалися на різних напрямках. Найімовірніше, цей процес «заспокоєння» вже запустила наша контррозвідка», — наголосив Роман Світан.

Служба безпеки України зараз фактично повністю захищена від російського впливу. Тож особливу увагу зараз зосередили саме на зрадниках, які зараз працюють на кремлівський режим.

«На Прозорові у свій час вже була «чорна мітка»: у Бердянську його вже намагалися покарати. Їх   дуже багато – десятки тисяч. У 2014 році на сторону ворога перейшли тисячі донецьких міліціонерів. Ще кілька тисяч – у 2024 році», – зазначив полковник запасу.

Перед українськими спецслужбами стоїть справді складне завдання – знищувати колаборантів і поза межами України. Втім результати вже цілком вражають.

Цікаво, що зрадники борються і між собою. В намаганнях поділити владу, зокрема й на окупованих територіях України, зазвичай не вдається вирішити все у мирний спосіб. Тож іноді це призводить до того, що колаборанти самі ж ліквідують інших колаборантів. Та все ж, працівники СБУ не зволікають, саме тому кожен зрадник — буде покараний. А те, що вони знаходяться на території РФ їх не врятує.