«Втеча» на кареті швидкої допомоги – в Одесі трьох осіб викрили на допомозі ухилянтам виїхати за кордон.

За даними слідства, житель Болградського району разом з двома спільниками, громадянами Молдови та Узбекистану, в умовах воєнного стану забезпечували для потенційних ухилянтів можливість виїзду до Республіки Молдова.

За 4800 доларів вони пропонували переправити військовозобов’язаних чоловіків поза пунктами пропуску через українсько-молдовський кордон. Для безперешкодного проїзду у комендантську годину з Одеси до Ізмаїла підозрювані використовували карету швидкої медичної допомоги.

Групі осіб повідомлено про підозру в організації незаконного переправлення чоловіків призовного віку через державний кордон України. Їм загрожує до 9 років тюрми з конфіскацією майна.

Варто зазначити, що нещодавно, на Одещині прикордонники Окремого Кордонного Посту «Київ» успішно затримали організатора незаконної переправи осіб через державний кордон.

Зловмисник, використовуючи телеграм-канал, організував перетин кордону для осіб, які не мали законних підстав для цього.

Про це повідомляє Південне регіональне управління Держприкордонслужби України.

Організатор активно шукав зацікавлених осіб і, після збирання групи, доставляв їх на ділянку українсько-молдовського кордону у власному автомобілі. Для нього вибір впав саме на цю ділянку, оскільки він раніше проживав в прикордонному районі і добре знав місцевість.

Завдяки оперативній інформації та діям прикордонників з Подільського загону, зловмисників та їхні плани були розкриті та зупинені.

Наразі правопорушника затримано в порядку ст. 208 Кримінально процесуального кодексу України. Йому оголошено про підозру – йдеться в повідомленні.