Особисте життя політиків та наближених до них людей – цікавить українців не менше, ніж ситуація в країні. Новина про весілля сина третього президента України Віктора Ющенка – Андрія, стала справжньою сенсацією для суспільства. Усім цікаво: хто ж вона – нова невістка президента? Сьогодні редакція Корупція.Інфо спробує дати відповіді на найпопулярніші запитання про нову дружину молодшого Ющенка – Олену Безуглу.

Олені 34 роки, тож вона старша за Андрія. Народилась і виросла майбутня невістка президента у Запоріжжі, але вже дуже давно живе у Києві. Цікаво також, що зі своїм теперішнім чоловіком дівчина познайомилась ще 14 років тому, коли він був холостяком.

Сім’я дівчини – досить заможна, у рідному Запоріжжі вони володіють великим базаром.

Безугла добре відома у шоу-бізнесовій тусовці, оскільки впродовж довго періоду працювала VIP-менеджером у столичному ресторані Serebro, де завжди аж «кишить» знаменитостями. Однак, цю роботу вона покинула і почала займатися благодійністю. Зараз Олена є однією з керівників фонду «Допомога заради майбутнього».

Красуня також намагалася стати моделлю. Її анкети досі можна знайти на різноманітних сайтах в Мережі. Цікаво, але попри таке бажання Безугла не любить всі ці жіночі «прикраси».

До речі, на телебаченні їй вдалось засвітитись не в рекламі, а в проекті на телеканалі ТЕТ – «Панянка-Селянка». У шоу Олена, звісно ж, виступила у ролі пані. Розповідала, що живе у батьківському домі в столиці, що любить спорт і малює картини. 

Є у біографії Безуглої і «політичний» слід. У 2015 році жінка захотіла стати депутатом і спробувала свої сили у виборах до міської ради – безуспішно.

Сімейні стосунки із родичами чоловіка в Олени склалися добре. Ющенко-старший називає невістку «козачкою» за її темперамент і через батьківщину. 

«Це казка. Я колись напишу книгу. Як «Ромео і Джульєтта», тільки з хорошим кінцем… Я Віктора Андрійовича татом називаю, він для мене дуже чудова людина» – зізналась Олена в одному з інтерв'ю.

Щасливий Ющенко старший дуже радіє за сина і, втішено, про сімейне життя Андрія  розповідає так:

«В Андрійка все гарно, дякувать Богу, у нього сім'я. Вже в мене серце спокійне. Гарна дружина. Невістка наша, наша красуня, мила, розумна, роботяща, як мурашка. Все вимагаю, щоб побрив бороду, і ніяк не виходить у мене. Я його тільки зустріну – кажу: синку, прибери це, прибери. А невістка хоче. Олена – козачка з Запоріжжя. Батька, на жаль, немає, а мама є. У них давня історія була, а потім перерва. А потім знову знайшли один одного».

Популярне: "Не має ні кола, ні двора…бомж": Ющенко зробив гучну заяву про Тимошенко

До речі, Олена з Андрієм одружилися восени 2017 року. На людях з’являються не часто. Навколо молодої невістки президента вже навіть був скандал – в Мережі знайшли пікантні фото з минулого жінки. Та, родина сприйняла цю ситуацію з розумінням.