Головнокомандувач ЗСУ Олександр Сирський вирішив поділитись досягненнями роботи ЗСУ і командування, а також провести аналітику прийнятих рішень за останній час.

У своєму телеграм-каналі він опублікував докладний пост про те що він продовжує працювати на Східному напрямку:

 «Продовжую працювати на Східному фронті. Протягом трьох днів цілком стало зрозуміло чому у разі однакових показників укомплектування особовим складом, озброєнням та військовою технікою одним бригадам вдається стримувати ворожі атаки та тримати позиції, а іншим — ні. «, — зазначає Сирський

Він знайшов відповідь на це питання, обґрунтувавши її тим, що багато чого залежить від командира бригади і його навичок та підходів у роботі.

 «Насамперед це залежить від командира бригади, рівня його підготовки, досвіду, спроможності приймати адекватні та виважені рішення і розуміння всієї повноти відповідальності за виконання поставлених завдань та за життя і здоровʼя своїх підлеглих.», — доповідає Головнокомандувач.

Він не заперечує, що рівень підготовки бригади також має вирішальне значення на полі бою.

 «Безумовно, велике значення відіграє рівень підготовки та злагодженості штабу бригади, через який командир здійснює свої повноваження. «, — додає Сирський.

Таким чином, щоби налагодити роботу на кожній ділянці фронту Олександр Сирський вирішив відправити фахівців для надання досвіду і необхідної допомоги:

 «Тому, в окремі бригади, де є проблеми з підготовкою штабу, мною відправлені групи фахівців для передачі досвіду та надання допомоги. «, — ділиться Головнокомандувач

Сирський детально розповів про яку допомогу йдеться мова:

 «За результатами заслуховування командирів бригад та їхніх заступників були прийняті всі необхідні рішення по забезпеченню резервами, боєприпасами, БПЛА та іншим обладнанням. В окремих випадках, коли командир не володіє обстановкою, а дії та команди напряму створюють загрозу життю та здоровʼю підлеглих, я змушений приймати кадрові рішення. «, — констатував він

Не обійшов стороною він і виокремлення особливих досягнень певних бригад, відтак:

 «В цілому, сьогодні хочу відзначити дії військовослужбовців 54 омбр, які влучним артилерійським вогнем у поєднанні з грамотним мінуванням знищили дві колони бронетехніки противника, стійкість та мужність бійців 25 опдбр та 47 омбр в боях за Орлівку та Бердичі, рішучість і сміливість воїнів 79 одшбр під час відбиття ворожих атак в районі Новомихайлівки. «, — пишається Сирський

Головнокомандувач ЗСУ також поділився своєю думкою про проведені ротації ЗСУ:

 «Відзначаю як позитив заміну однієї бригади на передньому краї після двох років безперервних боїв та переміщення в тил для відновлення боєздатності. Таким чином, ситуація на фронті залишається складною, але контрольованою.», — підсумовує він.

Ймовірно, що Олександр Сирський мав на увазі 110-ту механізовану бригаду імені генерал-хорунжого Марка Безручка.

Нагадаємо вам, що вони нещодавно відійшли на першу за весь час повномасштабного вторгнення ротацію:

 «Ми виходимо на відпочинок. Виходимо з високо піднятою головою. За два роки протистояння нарешті ротація. Ми будемо набиратися сил, щоб знову бити ворога. Підрозділам що нас змінили бажаємо витримки та якомога більше знищити «орків». «, — пише бригада у Фейсбук.

110-ї бригада також висловила подяку військово-цивільним адміністраціям Авдіївської, Мирноградської та Покровської, а також керівництву Авдіївського коксохімічного заводу.

 «Без вашого сприяння нам би було набагато важче стримувати навалу московитської орди».