На думку політика, глава держави задіяв чорний піар проти неї.

Дніпро в годину пік встав у заторах, бо всі під'їзди до площі Героїв Майдану були заблоковані екіпажами патрульної поліції. Там нардеп Юлія Тимошенко представляла свою стратегію.

На мітингу  зібрався натовп, під’їзди до площі перекрили на прохання організаторів мітингу.

Популярне: Масові перевірки та шалені штрафи: як каратимуть українців вже з жовтня

Напередодні візиту колишньої дніпрянки у місті з’явилися плакати провокативного змісту, а у соцмережах – інформація про роздачу грошей та продуктових наборів для тих, хто прийде на мітинг. Все це Тимошенко назвала провокацією з боку президента Петра Порошенка. Тим паче, що за її словами, метою приїзду був не мітинг, а святкування сторіччя Дніпропетровського університету, де вона колись навчалася.

"Я приїхала на свою рідну землю, в Дніпро. І мета мого приїзду – привітати свою альма-матер, дніпровський університет, славну наукову школу, зі сторіччям її народження. І сьогодні я розпочала свій день якраз з того, щоб відвідати цей день народження нашого рідного дніпровського університету. Я мала можливість поспілкуватися з професорами, доцентами, викладачами, студентами. І це було дуже-дуже зворушливо", – запевнила лідер "Батьківщини".