Президент України Володимир Зеленський прокоментував заяву мерів про бунт через введення жорсткого карантину в містах. Він Наголос на тому, що саме держава повинна займатися захистом своїх громадян і, якщо це комусь не подобається, то це їхні проблеми. Також він прокоментував інформацію ЗМІ про кадрові перестановки.

Про це він заявив під час прес-конференції в Хмельницькому.

Президент пов’язує бунт глав міст з наближенням місцевих виборів.

“Я ні з ким не воюю … Вони хочуть подобатися, все відкривати, закривати очі і не бачити, що в цих містах 200 дітей захворіли. У нас просто не вистачить ліжок для хворих. Наприклад, Івано-Франківська область, якщо там кількість хворих така, я не розумію, чому область має потім бути схожою на Італію, ми бачимо, що там відбувається, просто немає ліжок”, – зазначив він.

Крім того, Зеленський згадав про Харківської та Одеської області, які зараз є лідерами за новими випадками коронавірусу.

“Просто подивіться. Там, де не було хворих, не було просто. “Дайте нам метро”,”все буде нормально”, а люди підтримують, виходять на вулиці. А чому в лідерах зараз Одеса і Харків? Ті області, де було 5 , 10, 15 хворих. Так звідки зараз 100-200? “, – підсумував президент.

Також Володимир Зеленський сумнівається в необхідності кадрових змін у владі найближчим часом. Він також висловив думку про те, що такі зміни необхідні, якщо люди не виконують свою роботу в критичній ситуації.

“Кадрові зміни … ну я не знаю … зараз? Для хайпа або для чого? Кадрові зміни завжди повинні робити президент і прем’єр, коли в критичній ситуації людина не виконує свою роботу. Якщо ми бачимо, що людина не виконує свої обов’язки, потрібно людину змінювати , незважаючи на те, скільки він на цій посаді працює”, – заявив Зеленський.