ЗСУ знищують тили ворога: високоточні удари по донецьких складах підривають сили окупантів. Українська армія високоточними ударами підірвала наступальний потенціал окупаційної армії РФ на Донбасі.

ЗСУ вже почали активно використовувати західне озброєння, щоб підірвати наступальний потенціал ЗС РФ. В останні три дні розгромлено низку ключових об’єктів окупантів в ОРДЛО.

Про це у своєму відеоблозі на YouTube розповів журналіст, головний редактор Newsader Олександр Кушнар.

“Відбуваються надзвичайно цікаві речі, які починають змінювати хід битви за Донбас”, – заявив Кушнар.

Він нагадав, що останніми днями в ОРДЛО горіли та вибухали ключові тилові позиції російської армії, зокрема склади з боєприпасами.

“Чим же ЗСУ стріляли? Мої джерела на фронті хитро посміхаються і натякають, а я здивовано запитую: “Та ви що? Серйозно? Те саме нове озброєння”? А вони й далі хитро посміхаються”, – розповів Кушнар.

Він наголосив, що успішні операції ЗСУ на Донбасі дозволили значно послабити окупаційне угруповання РФ.

“Ті склади, які вибухали на Донбасі, є основою всього донбаського угруповання ЗС РФ… За даними джерела, російський агресор втратив майже половину боєприпасів, які в нього є в регіоні. Ударами ВСУ зривають просування росіян і під Сєверодонецьком, і на інших напрямках . Перевага РФ в артилерії нівелюється”, – повідомив журналіст.

Він звернув увагу на те, що РФ різко посилила ракетний терор України 18 червня, завдаючи ударів по цивільній інфраструктурі. Це, впевнений він, реакція на болючі удари ЗСУ. “Та кількість ракет, які вчора прилетіли в Україну, показує, що Путін справді розлючений”, – констатував Кушнар. Саме тому, “Це їх дуже нервує”: Арестович розповів, що ЗСУ за три дні знищили сім ворожих складів з боєприпасами

За останні три дні Збройні Сили України знищили щонайменше сім ворожих складів з боєприпасами, що розташовані на окупованих територіях. Як пояснив радник голови Офісу президента Олексій Арестович, за це російські окупанти збільшили активність ракетних ударів по об’єктах критичної інфраструктури України. Про це радник керівника ОП розповів у розмові з російським адвокатом, правозахисником та журналістом Марком Фейгіним у суботу, 18 червня.

“Із вагомого – це те, що відбувається ракетно-артилерійська війна протягом двох-трьох діб. Справа в тому, що за останні три дні знищили щонайменше 7 складів на території зайнятих противником великих артилерійських складів, в якому там по тисячу боєприпасів, а то і більше. Це їх дуже нервує, і вони намагаються мстити нам, завдаючи ударів по містах. Зокрема, за сьогодні був удар по Харківщині, Дніпропетровщині, Миколаєву зі спробою бити по підприємствах або по наших військових складах, або по підприємствах, скажімо так, де виробляються паливно-мастильні матеріали”, – пояснив Арестович.

За його словами, не усі російські ракети долітають до цілі. Українські сили частину із них збивають.

“Як звичайно, якщо і попадають ракети, то далеко не усі. Є жертви та поранені внаслідок ударів. Ми б’ємо по військових об’єктах, вони – по чому можуть. Інша справа, що ми б’ємо точно. Ми завжди беремо до уваги той факт, що можуть постраждати цивільні, і ніколи не б’ємо, коли є така загроза.