Нардепи можуть голосувати щодо недовіри генеральному прокурору Руслану Рябошапка, як вони самі вважають за потрібне. Але при цьому глава держави додав, що вважає, якщо результату в роботі немає, то потрібно прощатись.

Про це заявив президент Володимир Зеленський на зустрічі з представниками бізнесу в Полтавській області.

“Я чесно вважаю, це моя особиста думка … Тут, до речі, і посли” Великої сімки “… Добре, що ви запитали, думаю, мене будуть питати:” Ай-ай-ай. Не можна чіпати Генпрокурора “. Хоча, ви знаєте, ми з ним пройшли довгий шлях виборчої кампанії. Але, моя особиста думка, нехай там голосують депутати, як вони хочуть. Моя особиста думка дуже проста: немає результату – не повинен займати місце”, – заявив Зеленський.

При цьому Зеленський вважає Руслана Рябошапку хорошим фахівцем для Генпрокуратури.

“Я дійсно вважаю, що Руслан Рябошапка хороший фахівець, що стосується Генпрокуратури. Я вважаю, що він не показав результат. Я дійсно так вважаю. Тут немає ніяких пріоритетів, чи то товариш, чи то не товариш. Я дійсно вважаю, наприклад що в Службі безпеки України ситуація краща, ніж в Генпрокуратурі. Це моє враження. Хоча, наприклад, я сьогодні дізнався про інформацію по Нових Санжарах, що саме місцева Служба безпеки України відреагувала дуже пізно, що готувалися акції і ми, як держава, не отримали цю інформацію . А люди зробили блокпости і вже палили шини. Тільки після цього приїхала Нацгвардія. Саме Служба безпеки займається безпекою і повинна була повідомити. Значить людина, яка займає місце в обласній Службі безпеки України, повинна звільнити місце”, – пояснив Зеленський

За словами президента, у нього немає питань поки тільки до глави ДБР Ірині Венедиктової, тому що вона тільки прийшла на цю посаду. А СБУ, Генпрокуратура і НАБУ, на думку глави держави не працюють на 100%.

“Я дійсно вважаю, що більше часу було у НАБУ ніж у всіх цих органів. НАБУ більше всіх працювало – 5 років. Я вважаю, що це не результат для такого органу, тому що саме вони займаються чиновниками”, – зазначив Зеленський.