Глава Міністерства внутрішніх справ Арсен Аваков заявляє, що не має наміру йти у відставку у зв'язку з вбивством 5-річної дитини в Переяслав-Хмельницькому Київської області, але зазначає, що питання його відставки може вирішити Верховна Рада.

Про це він сказав після засідання Кабінету міністрів у середу, відповідаючи на питання журналістів.

"Я не напишу заяву про відставку, але питання моєї відставки може розглянути у відповідному порядку цей парламент, або наступний, або хто-небудь", – цитує видання міністра.

Також Аваков сказав, що не бачить сенсу у відставці глави Національної поліції Сергія Князєва.

"Я не вважаю, що глава Нацполіціі Князєв повинен йти у відставку. Він добре працює, і він робить все, що від нього залежить", – підкреслив глава МВС.

"Двоє поліцейських вчинили стрільбу через яку загинув хлопчик, їх арештували, зараз справа розслідується. вчора була зустріч з рідними, вони прагнуть того що і я відповідальності і справедливості, ми наполягаємо на тому щоб ця справа була як найшвидше скерована в суд і вині були покарані", – додав міністр.

Він також зазначив, було проведено аналіз подій що відбулись й зняті з посад деякі керівники.

"Політична відповідальність завжди на мені", – наголосив Аваков.

За його словами, відомство має намір переглянути справи усіх співробітників, які поновились на службі через суд.

Він також повідомив деякі подробиці справи про вбивство хлопчика.

"Справа не про зброю, вона не була табельною. Група з чотирьох осіб виїхала постріляти, ми вважаємо що вони були на підпитку. На мою думку, є п’ять підозрюваних – чотири чоловіків, які стріляли, і жінка, яка сховала рушницю і сприяла знищенню доказів", – розповів очільник МВС.

Як повідомлялося, в ефірі одного з каналів народний депутат України Олена Сотник заявила, що через вбивство 5-річного хлопчика в Переяславі-Хмельницькому, в якому підозрюють поліцейських, у відставку має піти міністр внутрішніх справ Арсен Аваков та голова Національної поліції Сергій Князєв.

Також у Києві під МВС і в низці міст – під будівлями управлінь поліції пройшли акції з вимогою відставки Авакова.

Зазначимо, що сьогодні у Переяславі-Хмельницькому на Київщині поховали п'ятирічного Кирила Тлявова, що загинув від вогневого поранення.

На похорон хлопчика зібралися понад сто людей, приїхало багато журналістів. Священник відслужив панахиду за загиблим.

А напередодні біля Переяслав-Хмельницького відділу поліції відбувся мітинг протесту у зв'язку з загибеллю Кирила Тлявова, сталися сутички між активістами і правоохоронцями.