За останні три дні ЗСУ, схоже, почали рухатись до нового рекорду, адже збили вже шість літаків РФ.

Хоча може здатися, що це не така вже й велика кількість, однак таке твердження помилкове.

«Не так багато у них цих літаків – випущено їх близько 140 одиниць. Це найсучасніша машина, яка в них є у цій категорії і вона доволі дошкульна, адже може брати на борт до 6 керованих авіаційних бомб, особливо в калібрі 500 кг. Вони змогли інтегрувати оцей універсальний модуль до них. І тепер на відстані від 40 до 70 кілометрів можуть скидати цю серйозну для нас зброю», – розповів військовий експерт, полковник Збройних сил України Петро Черник щодо значного збиття російських літаків на фронті.

Також він зауважив, що в останні дні в Авдіївці було зафіксовано найбільшу кількість застосування цих бомб. Протягом доби противник скинув 150 одиниць на українські позиції.

«Але виявляється, що вундервафе не існує і в нас вже є сили, засоби, інтелект та мотивація, як з цим боротися. Адже треба битися з носієм – збити бомбу практично неможливо», – сказав Черник.

Тож з цих слів стає зрозуміло, що втрата російською авіацією 6 літаків дуже вагома. Та і це ще не все. Адже втрат у авіації та особовому складі противнику наносять не лише ЗСУ, а й самі окупанти.

Так нещодавно російська авіація під час чергового вильоту помилково завдала удару по позиціях окупаційних військ в районі Авдіївки Донецької області. У той момент там перебували підрозділи артилерії 239 танкового полку РФ.

Про це повідомляє рух «Атеш» з посиланням на свого агента в лавах ворожої армії. Крім того, по окупантах в Авдіївці працюють українські диверсійні групи.

«Жодного святкового настрою щодо взяття міста в окупантів немає. Українські ДРГ не дають жодного спокою окупантам, малими групами у формі противника проводять диверсії на позиціях противника і завдають їм значних втрат.