Російські військові, які займають окуповані території Херсонської області, почали ще більш активно грабувати мирних жителів України. Це може бути ознакою того, що загарбники передчувають “жест доброї волі” у вказаному регіоні.

Про це 18 жовтня повідомив Telegram-канал “Жовта стрічка”. Активісти з руху українського опору на окупованих територіях наголосили: вони отримали таку інформацію через чат-бот “Разом” від мешканців багатьох населених пунктів Херсонщини.

“Так ось, окупанти розпочали черговий етап “звільнення пригнобленого київською хунтою народу” – цього разу окупанти звільняють цей народ від накопиченого ним майна”, – йдеться в повідомленні.

Окупанти забирають у херсонців усе: побутову техніку, продукти, засоби особистої гігієни, іноді навіть білизну. 

“Такі дії можуть свідчити про те, що окупанти готуються зробити черговий “жест доброї волі”. Це дуже нагадує “плановий відхід” із Київської області наприкінці березня”, – зазначили в “Жовтій стрічці”.

У Telegram-каналі додали, що фіксують усі дії російських армійців у Херсонській області.

Раніше британська розвідка заявила, що пошкодження Керченського мосту негативно вплинуло на ситуацію російських сил на півдні України, даючи шанс нашим захисникам.