Офіс генерального прокурора підготував підозри колишньому депутату з “Народного фронту” Георгію Логвинському і колишньому першому заступнику міністра юстиції Наталії Бернацькій. Вони підозрюються в крадіжці з державного бюджету 54 млн гривень.

Підозри поки не підписали, але вони вже лежать на столі у заступника голови ОГП Руслана Рябошапки Віктора Чумака. Про це в четвер, 23 січня, повідомляють Українські новини.

За даними видання, в даний момент Логвинський і Бернацька знаходяться за межами України.

За інформацією Національного антикорупційного бюро, ще в 2015-2016 роках Логвинський зі спільниками за допомогою топ-чиновників Мін’юсту вкрав у держави 54 мільйони гривень. Для реалізації злочинної схеми ввели в оману Європейський суд з прав людини.

Всього, за даними слідства, до злочинної схеми причетні 6 осіб: Логвинський, Бернацька, колишній урядовий уповноважений у справах ЄСПЛ і троє технічних виконавців і пособників.

Раніше детективи Національного антикорупційного бюро (НАБУ) повідомили про підозру в розкраданні 54,179 млн грн з бюджету колишньому українському представникові президента в Криму, колишньому уповноваженому у справах Європейського суду з прав людини (ЄСПЛ) Борису Бабіну.