Співробітники Державного бюро розслідувань провели обшуки в екснардепа від Блоку Петра Порошенка Олександра Грановського, колишньої голови Центральної виборчої комісії України Тетяни Сліпачук та адвокатів юридичної фірми Equity, повідомляє “Страна” з посиланням на пресслужбу ДБР.

На офіційному сайті Держбюро розслідувань інформації про ці обшуки на момент публікації новини немає.

За даними “Страни”, обшуки відбулися в межах розслідування за заявою нардепа від партії “Слуга народу” Олександра Куницького, яку він подав 16 липня 2019 року. Куницький стверджує, що під час виборів члени ЦВК і Грановський вчинили неправомірні дії.

Видання Kyiv Post із посиланням на власні джерела писало в жовтні, що в липні Державне бюро розслідувань України розпочало розслідування щодо Грановського. Його підозрюють у перевищенні повноважень. Також інсайдери повідомили журналістам, що Грановський отримав імміграційну візу, яка дає йому право на ізраїльське громадянство.

На останніх виборах у парламент Грановський і Куницький боролися за один округ у Харкові. За підсумками виборів на окрузі №169 у Куницького 47,99% голосів, у Грановського – 15,88%, нардепом став Куницький.