Під час виконання бойового завдання на фронті відійшов із життя військовий з Борисполя, Київської області, Олександр Трибель. З перших днів повномасштабного вторгнення, він нестримно захищав Україну, двічі отримав поранення, але після успішного лікування завжди повертався на передову.

Цю інформацію розповсюдили місцеві ЗМІ. Вічна пам’ять і слава Герою!

«До дому на щиті повернувся ще один наш захисник – 45-річний Олександр Трибель з Борисполя. У лютому 2022 року росія розпочала повномасштабне вторгнення, він без вагань добровільно прийшов до військкомату. І вже у березні 2022 року вступив до лав Збройних Сил України і до останнього подиху був вірним військовій присязі та українському народу», – йдеться в повідомленні.

Під час бойових дії був двічі поранений, 5 разів отримував контузії, але навіть ці важкі травми не здатні були зупинити його рішучість захищати Україну.

Воїн не покинув у біді пораненого побратима та майже 5 кілометрів проніс його на собі – аби врятувати життя того, хто пліч-о-пліч стояв у страшному бою проти окупантів. Життя відважного захисника обірвалося 27 листопада 2023 року на Донеччині.

Церемонія прощання із Героєм, Олександром Трибелем, відбудеться 5 грудня 2023 року о 11:00 на території Книшового меморіального паркового комплексу. По завершенні церемонії відбудеться поховання на Рогозівському кладовищі у місті Бориспіль.

Нагадаємо, що на Куп’янському напрямку під час виконання бойового завдання загинув військовий з Київщини Сергій Кравченко. У захисника України залишились 17-річна донька, дружина та батьки.

«Загинув у бою. Бучанська громада прощається з 42-річним солдатом Сергієм Кравченком – нашим земляком з селища Бабинці. Сергій був столяром, переїхав разом з дружиною до Бучанської громади понад 10 років тому. Був чудовим майстром і працював на будівництві. З початком повномасштабної війни – записався у ТРО, а торік в березні – мобілізувався до лав ЗСУ», – розповів Федорук.