Софія Ротару, яка ще й зараз, у сімдесят “із хвостиком” років, виглядає дуже непогано, в молодості була дивовижною красунею і, природно, приваблювала багатьох чоловіків. Один із найбільш палких її шанувальників упадав за співачкою багато років, проте вона не кинула заради нього сім’ю.

Пристрасним шанувальником співачки був такий собі Алімжан Тохтахунов – один із найбільш впливових кримінальних авторитетів Радянського Союзу, більше відомий на прізвисько Алік.

Друзі Тохтахунова розповідають, що Софія Ротару була головним коханням усього його життя. Бандит, самої згадки про якого боялися акули кримінального світу, готовий був усе кинути до ніг красуні-співачки з унікальним голосом.

Друзі згадують, що для зустрічей зі співачкою він зазвичай бронював найдорожчий московський ресторан. Одного разу він був закритий для відвідувачів два дні через те, що там Алік зустрічався з Ротару. Ротару було дозволено у будь-який час запрошувати в ресторан, де вони зустрічалися, свій музичний колектив.

Розповідають також, що Алік не раз “наздоганяв” співачку під час її гастролей і всякий раз осипав її гримерку червоними трояндами.

Загалом, це був красивий роман і красиві залицяння. Одного слова співачки було досить, щоби зробити його щасливим. Кажуть, що і сама Софія Михайлівна вельми прихильно приймала залицяння Аліка.

Однак про інтимні стосунки співачки і бандита, навіть якщо вони були, нічого достеменно не відомо. І Ротару не покинула сім’ю заради шалено закоханого у неї багатого і впливового чоловіка.