Система правління Путіна в РФ повільно, але впевнено пливе до колапсу і він уже нічого не може змінити. До того ж, значну роль в цьому відіграли нещодавні катастрофи, які трапились в РФ, зокрема, теракт в «Крокусі» і масштабне затоплення деяких міст Росії. Саме вони впевнено ведуть Путіна до повного краху. Адже, люди покладають всю відповідальність на главу Кремля, що і не дивно, а він в той час навіть боїться носа потикнути туди де катастрофа. Тому, це викликає ще більше невдоволення росіян, які, своїми претензіями можуть навіть зірвати інавгурацію Путіна.

Таку думку висловив російський політолог і політтехнолог Аббас Галлямов.

«Зараз люди висувають Путіну претензії. Ось раніше вони так би мовити захоплювалися діями Путіна, а тепер відбувається рівно протилежне. Люди розуміють, що вибори — це пустушка, це те, що називається аккламація, коли народ приходить лише так би мовити вимовити схвалення на адресу рішення, ухваленого Путіним», — говорить експерт.

Він наголошує, що сприйняття Путіна народом дуже різко змінюється, і точно не на користь самого глави Кремля.

«Ситуація радикально змінилася, сприйняття Путіна радикально змінилося. Тепер усе, що працювало раніше в плюс, працює в мінус. Ось ця повінь, коли влада явно не попередила людей, не передбачила адекватних заходів щодо евакуації людей, виплачує якісь просто сміховинні компенсації. Ось і зараз все це знову ж таки починає працювати проти влади», — наголошує політолог.

Саме ця вся ситуація може остаточно зруйнувати всю впливовість та політику Путіна.