У боях за Україну загинув Ляшук Данііл з позивним “Моджахед”. 

 
Про смерть білоруського добровольця повідомив військовий капелан Хаджімурад Путілін. Пізніше підтвердили інформацію на офіційній сторінці військового. 

“Нажаль ми вимушені сповістити , про загибель нашого друга, нашого брата , нашої рідної людини. Ти був народжений героєм, ти загинув як герой. Ми усі будемо пам’ятати тебе вічно. Просимо владу надати звання героя України та надати громадянство посмертно, герою який воював за Україну”, – йдеться у дописі. 
 

Зазначимо, що Даніель був громадянином Білорусі. Після анексії Криму у 2014 році прийняв рішення воювати на боці України та став до лав добровольчого батальйону, що діяв на сході України в зоні ООС.  

Після початку повномасштабної війни Росії проти України 24 лютого 2022 року Данііл Ляшук знову пішов на фронт. Захищав Київ та передмістя Києва як доброволець. Навесні 2022 року приймав участь у боях за Харків. У липні 2022 року офіційно вступив до лав ЗСУ. Був направлений на захист Миколаївщини. Проводив диверсійні роботи на території окупованої Херсонській області. 

У серпні 2022 року під час виконання бойового завдання був вдруге тяжко поранений. Не дивлячись на цей факт, разом зі своєю групою взяв у полон двох російських солдат. 

Після низки операцій та реабілітації знову став у стрій. На жаль, сьогодні його життя обірвалось.