Збройні Сили України за травень встановили справжній рекорд у знищенні російської армії.Про це заявив військовий експерт та полковник запасу ЗСУ Петро Черник.

«Ми досягли абсолютного рекорду в цій війні, знищивши 9660 військовослужбовців противника. На мою думку, за травень ми обов’язково перевищимо позначку у 30 000 втрат особового складу російської армії, що створює для них серйозні проблеми із заміщенням цих втрат», – зазначив він.

Черник підкреслив, що такі успіхи свідчать про високу ефективність українських військових і їхню здатність завдавати значних втрат противнику, що має важливе значення для загального ходу війни.

Загалом, російські підрозділи зазнають значних втрат на Харківському напрямку, а деякі з них взагалі втратили боєздатність.

Про це повідомив партизанський рух «Атеш».

«Джерела та агенти руху ‘Атеш’ повідомляють про значні втрати російських штурмових підрозділів на Харківському напрямку», – йдеться в заяві руху.

Ці повідомлення підкреслюють, що інтенсивні бої на цьому напрямку призводять до суттєвих втрат серед російських військ, що серйозно впливає на їхню здатність продовжувати активні бойові дії.

Так, внаслідок важких боїв окремі підрозділи 138-ї окремої мотострілецької бригади, 18-ї мотострілецької дивізії та 7-го окремого мотострілецького полку РФ втратили боєздатність. Втрати ворога вбитими та пораненими становлять до 70% особового складу.

В «Атеш» зазначили, що не останню роль у цьому відіграють сутички між лінійними підрозділами збройних сил Росії та загонами «Шторм-Z».

«Керувати колишніми ув’язненими не всім командирам під силу, навіть тим, хто має багатий військовий досвід», – додали в русі.