Боєць, який втратив дві руки на фронті, звернувся до нардепа Вацака, який купив нещодавно Rolls-Royce за $700 тисяч, із проханням допомогти з протезами.

Відомо, що відео звернення записав Захисник Василь Зеленевич родом із Львівської області. Він, 26 березня, під час повномасштабного вторгнення пішов добровольцем у Національну гвардію України.  Потім боєць отримав поранення під Бахмутом, де втратив дві руки.

Зараз йому необхідне дороге протезування, яке коштує понад 8 млн грн.

«Допомога Солдату, який втратив дві кінцівки, додасть Вам плюс у карму, додасть Вам гармонії та удачі. Як круто допомогти Ветерану і потім подати йому руку, яке це задоволення!», — написав волонтер В’ячеслав Запорожець, який опублікував відео бійця.

Нагадаємо, раніше, журналісти встановили, що нардеп Геннадій Вацак із групи «Довіра» за час війни придбав Rolls-Royce Cullinan у версії Black Badge 2023-го р.в. Машина зареєстрована на ТОВ «Вацак», яким володіє нардеп. Орієнтовна вартість авто — $700 тисяч.

До того ж, Геннадій Вацак став нардепом, який придбав найдорожче авто під час війни. То чому б йому не взятись за добру справу та допомогти бійцю. Можна зауважити, що після купівлі авто за $700 тисяч, витратити 8 млн грн. на протезування точно не вдарить по гаманцю нардепа. Чи він не готовий чинити по-совісті та очищувати власне ім’я? Невже нардеп забув, хто захищає його зад зараз на фронті?