Лідер «Батьківщини» Юлія Тимошенко розкритикувала агітаційні борди Президента Петра Порошенка,  натякнувши на його хибний патріотизм. Про це політик написала у себе на сторінці в Фейсбуці.

Тимошенко назвала ганьбою передвиборну агітацію Порошенко, порадивши прибрати з рекламних бордів слова про армію і віру. Політик нагадала про недавній скандал із заступником голови Служби зовнішньої розвідки Сергієм Семочко, дружина і донька якого, як виявилося, мають російське громадянство.

Популярне: Від 200 гривень і вище: Вже з 1 грудня на українців чекає нове подорожчання

Подаємо її слова в оригіналі:

Фальшивий патріотизм

Всупереч клятвенним запевненням влади, що Семочко – патріот, професіонал і одна з найпорядніших людей у цілому світі, зрештою з’ясовується, що найближчі родичі цього діяча таки з російськими паспортами. Тобто – з російським громадянством, набутим в той час, коли твоя країна веде війну з ворогом, з тією самою Росією. Феноменально!

І мова тут не про пересічного чиновника, а про людину, яка безпосередньо причетна до питань вищої державної безпеки України.

Біда української державної політики в тому, що у нас завжди особиста відданість політичної челяді цінніша за честь та совість. Тому влада захищатиме будь-яку мерзоту, якщо вона вірно служить “родині”. Це – основа державної корупції.

Сучасна українська влада – влада позірного, фальшивого, спотвореного “патріотизму”. Це коли на словах несамовито люблять Україну, б’ють себе в груди, пафосно кланяються на парадах, а насправді – шкодять державі, не поважають її, не дбають про неї. Для них держава – це бізнес.

Після цього скандалу я б радила президенту зняти з рекламних бордів будь-які згадки про армію… Не ганьбіть Українське Військо!

Та й “віру з мовою” теж краще зняти. Хай лишиться тільки оте: “Ми йдемо своїм шляхом”. Своїм шляхом і йдіть – шляхом безчестя та ганьби.

Варто зазначити, що лідер парламентської фракції "Батьківщина" Юлія Тимошенко хотіла б внести зміни до виборчого законодавства України і знизити нині існуючий 5% -й прохідний бар'єр до Верховної Ради, що дозволить молодим партіям зайти в парламент. 

"Сьогодні стоїть 5% -ий бар'єр заходу в парламент. Хоча б одна молода партія подолає цей бар'єр? Ніколи! Нам треба фундаментально знижувати прохідний бар'єр. Хоча б до 2%. Можна і нижче", – сказала Ю.Тимошенко під час дискусії з учасниками всеукраїнського молодіжного форуму.