Все більше росіян підтримують ідею перемов на умовах України.

Російський опозиційний діяч Ілля Пономарьов висловив свою підтримку «формулі миру», яку пропонує президент України Володимир Зеленський. Проте, він зауважив, що, крім згаданої формули, також потрібно мати «формулу перемоги».

«Бо формула миру говорить про те, що має зробити Росія. Там десять пунктів і всі правильні. Якщо Росія ці десять кроків зробить (власне, десятий там і є припинення війни), то це справді призведе до закінчення війни. Проблема лише у тому, як Кремль змусити це зробити», — зазначив Пономарьов.

За його словами, російська опозиція повинна використовувати свої зв’язки, щоб перешкодити Заходу в наданні Україні зброї «по чайній ложці».

При цьому Пономарьов вважає, що війна має завершитися там, де вона почалася, а саме – в Москві.

«Закінчитися вона може тільки в тій самій Москві і тільки знищенням путінізму як політичного режиму. Тут дуже важливо, щоб ми розуміли, що це питання не заміни Путіна на Мішустіна, а це саме демонтаж режиму», — наголосив політик.

За його словами, «З’їзд народних депутатів» готовий підтримати російську опозицію, але також очікує відповідної підтримки у відповідь, коли добровольці, за допомогою сили, прагнуть змінити владу у РФ.

«Давайте зробимо структуру більш виконавчого, практичного характеру тут, в Україні, яка б підтримувала саме силовий напрямок, силову гілку російського опору. І я вважаю, що в ній лідируючу роль мають відігравати добровольці, а не громадянські люди», — запропонував Пономарьов.

На його думку, військово-політичний формат має бути створений не завжди конфліктуючими політиками, а під керівництвом Легіону «Свобода Росії».