Керівник ініціативи ByPol Олександр Азаров вважає, що тактичну зброю у Білорусі можуть розташувати через майбутній контрнаступ ЗСУ.

Білоруські партизани здатні чинити спротив навіть в такому питанні, як розміщення ядерної зброї на території Білорусі.

Про це в ефірі “Свобода.Ранок” повідомив Олександр Азаров – керівник ініціативи ByPol, яка була створена екс-силовиками проти режиму Лукашенка.

На його думку, ядерну зброю у Білорусі РФ вирішила розмістити через страх майбутнього контрнаступу ЗСУ, а саме – звільнення тимчасово окупованого півострова Крим. Азаров зазначив, що в Білорусь вже поставлений один комплекс “Іскандер”, який зараховано до ракетної частини під Осиповичем за 130 кілометрів від Мінська.

“Де він саме розташований, поки невідомо. Можливо, і біля кордону з Україною. Обслуговування цього комплексу російське, він не прийнятий на озброєння білоруською армією. Це говорить про те, що він належить Росії. І якщо буде поставлена ядерна зброя, вона не буде належати Лукашенку, вона буде належати росіянам”, – пояснив чоловік.

За його даними, Лукашенко підписав таємну згоду, за якою окупанти можуть перебувати на території Білорусь скільки завгодно та у будь-якій кількості. Тому, якщо Путін і передасть ядерну зброю, тільки він буде ухвалювати рішення, чи використовувати її, чи ні.

На думку Азарова, Путін може завдати ядерний удар по Україні саме з території Білорусі, оскільки тоді удар у відповідь нанесуть туди ж, а не по Росії.