Тижневик "Дзеркало тижня" напередодні президентських виборів 2004 року приділяв багато уваги кандидату від "Нашої України" Віктору Ющенку, але не тому, що він ідеально пасував на роль глави держави. Про це у програмі "В гостях у Дмитра Гордона" розповіла головний редактор тижневика Юлія Мостова.

"Віктор Андрійович у нас жив у газеті взагалі безкоштовно. Ніколи жодної копійки ми звідти не отримали, ми не були, як "Україна молода" чи "Сільські вісті", яким гроші постійно перепадали, і чималі. Навіщо нам це треба було? Не тому, що був такий гарний Ющенко, а тому, що [Леонід] Кучма мав бути покараний відлученням від влади за все зроблене і не зроблене. Вони повинні були розуміти, що все закінчено. І це сталося. Я те, що Віктор Андрійович не буде найкращим президентом країни, чудово знала", – сказала Мостова.

Вона вважає Ющенка вкрай суперечливим персонажем.

"Потрібно володіти якимось вивихом у мозку чи повною косоокістю, щоб охопити парадного Віктора Андрійовича з його лекціями, промовлянням до народу свого згори… і до ось цієї жадібності, дріб'язковості, "РосУкрЕнерго", "ПетроГазів" та інших речей. У нормальних людей це навіть не сходиться, вони зрозуміти не можуть усієї цієї історії", – заявила головний редактор.

Популярне: “Тепер позбавити людей субсидії буде складніше”: Юрист пояснила, що дає українцям нова заборона

Вона зазначила, що у 2003 році їй запропонували місце в першій п'ятірці списку "Нашої України" на майбутніх виборах, але вона відповіла, що "війна між негідниками і дурнями" їй не цікава.

"За кілька років, коли Ющенко був президентом, він зустрів мене і запитав: "Юлю, чому ти так не любиш мою владу?" Я відповіла: "Ви знаєте, Вікторе Андрійовичу, підлість – вона злить, а дурість – бісить, із нею нічого зробити не можна", – розповіла Мостова.


Варто нагадати, що Ющенко став президентом України у 2005 році. Цьому передували масові виступи на Майдані, приводом до яких стало оголошення переможцем другого туру виборів Віктора Януковича. Згодом суд оголосив підсумки другого туру, оголошені Центрвиборчкомом, сфальсифікованими.