Лідер «Батьківщини», кандидат у президенти Юлія Тимошенко подала позов до суду через незаконну агітацію проти чинного глави держави і кандидата у президенти Петра Порошенка, повідомляє сайт «Батьківщини».

«У позові лідера «Батьківщини» йдеться про те, що коли 9 лютого під час форуму «Відкритий діалог» в Палаці спорту Петро Порошенко як кандидат у президенти виголошував свою передвиборну програму, його безоплатно транслювали три телевізійні канали – «112», «5 канал» та Прямий», – йдеться в повідомленні.

Популярне: Можна не платити? Газовики розповіли, що робити з вказаним в нових платіжках боргом

У партії Тимошенко вважають, що це «ставить всіх інших кандидатів у нерівне становище».

Сам Петро Порошенко, який йде на вибори як самовисуванець, наразі не коментував цю ситуацію.

Повідомляється, що апеляцію подали у Шостий апеляційний адміністративний суд Києва.

В свою чергу, Шостий апеляційний суд Києва відхилив позов лідерки партії "Батьківщина" Юлії Тимошенко до кандидата у президенти та діючого очільника держави Петра Порошенка щодо незаконної агітації.

Про це йдеться на сайті судової влади.

"Позовну заяву кандидата на пост президента України про визнання протиправними дій – повернути особі, яка її подала. Позовна заява подана з порушення вимог ст.169 КАС України, вона підлягає поверненню", – йдеться у рішенні суду.

Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання суддями та може бути оскаржена.

Як вказується у матеріалах справи, Тимошенко просила визнати протиправними дії кандидата на пост президента та діючого очільника держави Петра Порошенка щодо проведення передвиборної агітації з порушенням законодавства України.

Окрім того, лідерка партії "Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина" Юлія Тимошенко повідомила, що МВС порушило дві кримінальні справи щодо поточного виборчого процесу.

За її словами, перша справа стосується ймовірного підкупу виборців. Справу порушено за заявою Юлії Тимошенко. До заяви додані докази – відео- та аудіоматеріали, які юристи зібрали у кількох областях.

"Ці докази ми передали у Міністерство внутрішніх справ. МВС на базі цих документів порушило кримінальну справу. Наша мета – повністю припинити підкуп", – сказала лідерка «Батьківщини».

Як повідомила Голова партії, її команда по всій Україні зібрала всі докази того, що президент через піраміду з підкупу, яку очолює депутат його фракції  Березенко, скуповує голоси. За наявної в її команди інформацією, у Порошенка хочуть роздати по 1000 грн 6 млн людей: «6 млн людей, як вони вважають, забезпечує йому вихід у 2 тур».