Цієї ночі в Московській області Російської Федерації, у місті Щолково, сталася сильна пожежа, росіянам було не до сну.

Про це повідомили місцеві Telegram-канали.

За словами місцевих жителів, дим від масштабного загоряння в підмосковному Щолково видно в усій окрузі. Люди також зазначили, що чули кілька вибухів.

«Щось потужно горить за промзоною на Соколовській», — ідеться в публікації.

У коментарях деякі люди зазначили, що чули кілька вибухів.

Інші Telegram-канали мільйонники з посиланням на очевидців повідомили, що дим від пожежі в Щолково видно у всій окрузі. За інформацією авторів каналу, у дачному селищі Загорянський загорівся двоповерховий приватний будинок.

У Telegram-каналі Astra заявили, посилаючись на слова місцевих жителів, що пожежу в промзоні в західній частині Щолкова майже ліквідували.

Офіційних заяв щодо пожежі на момент публікації не надходило.

Нагадаємо, що схожий інцидент стався декілька днів тому на тому ж аеродромі.

20 вересня в Підмосков’ї невідомі диверсанти підірвали два російські літаки і вертоліт. Повітряні судна отримали суттєві пошкодження. Це сталося на аеродромі «Чкаловський».

Після диверсії серед військового керівництва російської окупаційної армії почалася істерика, адже на цьому аеродромі також базуються урядові літаки, так звані «літаки судного дня» та спеціальні літаки (літаки-розвідники).

Тоді навіть Глава української розвідки Кирило Буданов в інтерв’ю від 23 вересня повідомив, що всередині РФ «дуже негативно» відреагували на проникнення диверсантів на військовий об’єкт, що охороняється, у районі столиці. Начальник ГУР зазначив, що в події звинуватили ФСБ.